6.460,00Kč

Nafukovací kryt prům. 3,6m Nadzemní
[Kód:0001]

Popis:
Nafukovací foliový kryt v tomto provedení je vhodný pro nadzemní kruhové bazény o průměru 3,6 m, které horní hranou přesahují v nejnižším místě nad okolním terénem alespoň 10 cm. Po obvodu je vybaven límcem s 12-ti poutacími oky. Límec se přetahuje přes okraj bazénu a za oka musí být svisle k zemi zatížen, nebo pružně připoután. Uvnitř je po obvodu ještě druhý těsnící límec (60 cm dlouhý), který dosahuje pod úroveň hladiny i po odpuštění vody při zazimování. Kryt bez problémů celoročně odolává tuzemským povětrnostním vlivům, dešti, sněhu, náletu hmyzu i jiných nečistot.

Použitelnost na bazénech:
Kryt je celoročně univerzálním řešením k ochraně čistoty vody v bazénech AZURO, HAVAY, ORLANDO, INTEX , NUOVO i dalšch výrobců bazénů stejného rozměru.

Doporučení:
Nafukovací kryt se doporučuje přikrývat zimní tmavou plachtou. Výrazně se tím omezuje tvorba řas a prodlužuje se tím životnost nafukovací folie.

Poznámka:
Závaží, kotvy ani poutací prvky z důvodu rozmanitosti podmínek použití u zákazníků nejsou součástí dodávky. Lze si však přiobjednat poutací šňůru nebo gumolano v metráži.

Recenze/komentáře (5)

Kategorie
Rychlé vyhledávání
 
Použijte klíčové slovo pro nalezení produktu
Pokročilé vyhledávání
0 Položek
Sdílet výrobek
Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Digg