17.340,00Kč

Nafukovací kryt ovál 3,7x7,3m Zapuštěný
[Kód:0008]

Popis:
Nafukovací foliový kryt v tomto provedení je vhodný pro oválný bazén zcela zapuštěný do terénu o rozměrech šířka 3,7 m x délka 7,3 m. Po obvodu je vybaven límcem s 36-ti poutacími oky a navíc oproti nadzemní variantě musí být ještě zatížen vaky s vodou po celém obvodu. Zatížený límec leží na okraji bazénu tak aby z něj odváděl srážkovou vodu. Za poutací oka musí být límec po obvodu zajištěn proti stahování směrem do bazénu. Uvnitř krytu je po obvodu ještě druhý těsnící límec (60 cm dlouhý), který sahá pod úroveň hladiny i po odpuštění vody při zazimování. Kryt bez problémů celoročně odolává tuzemským povětrnostním vlivům, dešti, sněhu, náletu hmyzu i jiných nečistot.

Použitelnost na bazénech:
Tento kryt je vyroben k celoroční ochraně čisté vody v zapuštěných bazénech AZURO 405DL a GALAXY105.

Doporučení:
Nafukovací kryt se doporučuje přikrývat ještě tmavou zimní krycí plachtou. Výrazně se tím omezuje tvorba řas a prodlužuje se i životnost nafukovací folie.

Poznámka:
Součástí dodávky jsou zátěžkávací vaky na vodu a k jejich upevnění i poutací pásky. Kotevní úchyty do terénu ani poutací prvky z důvodu rozmanitosti podmínek použití u zákazníků nejsou součástí dodávky. Lze si však přiobjednat poutací šňůru a gumolano v metráži.

Recenze/komentáře
Kategorie
Rychlé vyhledávání
 
Použijte klíčové slovo pro nalezení produktu
Pokročilé vyhledávání
0 Položek
Sdílet výrobek
Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Digg