9.890,00Kč

Nafukovací kryt ovál 3,7x5,4m Nadzemní
[Kód:0022]

Popis:
Nafukovací foliový kryt v tomto provedení je vhodný pro oválné bazény o rozměrech šířka 3,7 m x délka 5,4 m které horní hranou přesahují v nejnižším místě nad okolním terénem alespoň 10 cm. Po obvodu je vybaven límcem s 22 poutacími oky. Límec se přetahuje přes okraj bazénu a za oka musí být svisle k zemi zatížen, nebo pružně připoután. Za poutací oka po obvodu musí být límec zajištěn proti stahování směrem do bazénu. Uvnitř krytu je po obvodu ještě druhý těsnící límec (60 cm dlouhý), který sahá pod úroveň hladiny i po odpuštění vody při zazimování. Kryt bez problémů celoročně odolává tuzemským povětrnostním vlivům, dešti, sněhu, náletu hmyzu i jiných nečistot. Prohlédněte si, jak je rychlé odkrytí bazénu i jak snadno se přikrývá.

Použitelnost na bazénech:
Tento kryt je vyroben k celoroční ochraně čisté vody v bazénech AZURO 404DL a GALAXY104.

Doporučení:
Nafukovací kryt se doporučuje přikrývat ještě tmavou zimní krycí plachtou. Výrazně se tím omezuje tvorba řas a prodlužuje se i životnost nafukovací folie.

Poznámka:
Závaží, kotevní úchyty do terénu ani poutací prvky z důvodu rozmanitosti podmínek použití u zákazníků nejsou součástí dodávky. Lze si však přiobjednat poutací šňůru a gumolano v metráži.

Recenze/komentáře (1)
Kategorie
Rychlé vyhledávání
 
Použijte klíčové slovo pro nalezení produktu
Pokročilé vyhledávání
0 Položek
Sdílet výrobek
Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Digg